Doprava a platba

PLATBY

1. Prostredníctvom platobnej brány ComGate Payments, a.s. (platíte okamžite v procese objednávania). Túto platbu môže kupujúci uskutočniť nasledovne:

a) Prevodom prostredníctvom platobných tlačítok banky - Vyberiete si tlačítko svojej banky, ktoré Vás presmeruje do Vášho internet bankingu. Prihlásite sa a potvrdíte prevod.

b) Platobnou kartou - Po výbere tejto možnosti zadáte údaje z Vašej karty a potvrdíte platbu.

Platba je možná iba v EUR.
Daňový doklad (faktúru) posiela predávajúci kupujúcemu v elektronickej podobe, po doručení tovaru.

Kontaktní údaje: ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

2. Dobierkou (hotovosť preberá od zákazníka prepravca). Pri výbere platby na dobierku je účtovaný poplatok vo výške 1,60 EUR

 

DODACIE PODMIENKY 

1. Dodacia lehota na tovar v ponuke predávajúceho je vo väčšine prípadov do 7-9 pracovných dní od potvrdenia objednávky, maximálna doba dodania je 14  prac. dní. V prípade nepredvídateľných okolností (vyššie moc) sa môže dodacia doba predĺžiť. O tom je Predávajúci povinný bezodkladne informovať kupujúceho mailom, alebo telefonicky. Ak kupujúcemu nevyhovuje oznámená predĺžená dodacia lehota, má možnosť stornovať objednávku v súlade s bodom 2.5 týchto Obchodných podmienok.

2. Tovar bude vyexpedovaný okamžite po potvrdení pripravenosti objednávky  na odoslanie a po splnení všetkých podmienok pre vyskladnenie.

SPÔSOB DOPRAVY A CENA

a) Z-BOX - samoobslužné výdajné miesto PACKETA Spôsob dopravy a cena:

b) Doručenie na adresu – 5,80 EUR

c) Doručenie na odberné miesto Zásielkovne (Packety) – 3,20 EUR

d) Z-BOX  samoobslužné výdajné – 3,20 EUR

Cena za doručenie jednej objednávky na dobierku je cenu zvoleného spôsobu doručenia  +  1,60 EUR príplatok za dobierku. Platba platobnou kartou u kuriéra nie je spoplatnená a je možná len pre doručenie do SR. 

 

 

Viac než 30 000 produktov
Kvalitné produkty a materiály
Doprava zdarma nad 59 €
Perfektné ceny!
Bezproblémové vrátenie tovaru
Česko
cz
Slovensko
sk